Rušíme výluky

Na NN sa môžeš spoľahnúť. Veď pozeraj.

Zdieľať video: E-mail

NN ti ponúka viac výhod, ako sme stihli povedať vo videu.

Sústredíme sa na krytie vážnych rizík

Plníme 97 % závažných prípadov


Našou filozofiou v NN je sústrediť sa na krytie vážnych rizík, ku ktorým patria predovšetkým riziká smrti, invalidity a kritických chorôb. Tie sú základom dobrej životnej poistky. Pri týchto rizikách vyplácame poistné plnenie až v 97 % prípadov, vďaka čomu sa klienti môžu na NN spoľahnúť v najťažších chvíľach.


97 % plnenie v závažných prípadoch

Vylepšujeme poistné podmienky

Vylepšujeme poistné podmienky

Rušíme a upravujeme výluky


Každá poisťovňa má v poistných podmienkach takzvané výluky, teda prípady, kedy je plnenie obmedzené, prípadne kedy poistné plnenie nevypláca vôbec. Poisťovne sú často vnímané negatívne kvôli výlukám a ťažko zrozumiteľným a komplikovaným poistným podmienkam. My v NN sa snažíme voči klientom vystupovať transparentne, aby sme čo najviac eliminovali túto nedôveru.

Jedným z dôkazov našej snahy vychádzať v ústrety klientom je aj postupné rušenie a úprava výluk. Vďaka uvedeným zmenám dokážeme klientom vyplácať poistné plnenie aj v prípadoch, ktoré na trhu nie sú momentálne štandardom a posúvajú našu spoľahlivosť ešte vyššie.

Výluky zrušené v roku 2016:

  • Terorizmus - zrušili sme výluku na smrť v prípade terorizmu, keďže početnosť teroristických útokov vo svete každoročne rastie a naši klienti sú vystavení čím ďalej tým viac tomuto riziku.

  • Duševné choroby - zrušili sme výluku na duševné choroby v prípade pripoistenia úplnej invalidity, ktorá je 3. najčastejšou príčinou trvalej invalidity.

Výluky upravené od 1. 6. 2018:

  • Extrémne športy a Kozmetické zákroky - v prípadoch smrti, invalidity a kritických chorôb sme zrušili výluky na extrémne rizikové športy a kozmetické zákroky. Dôvodom je rastúca obľuba adrenalínových športov, či rôznych kozmetických zákrokov v posledných rokoch.

Okrem toho sme vylepšili poistné podmienky pre vážne diagnózy – pripoistenie kritických chorôb. Skrátili sme čakaciu dobu zo 6 na 3 mesiace. Dôvodom je predovšetkým stúpajúci počet onkologických a kardiovaskulárnych ochorení u mladých ľudí.


Ďalšie videá

Spoľahlivosť pri poistnom plnení

Životné poistenie

Na NN sa môžeš spoľahnúť. Veď pozeraj.

Miera plnenia

Životné poistenie

Poistné udalosti plníme až na 97 %.

Rýchlosť plnenia

Životné poistenie

Čo sľúbime, to ihneď plníme.

Rozsah krytia

Životné poistenie

Kryjeme najviac závažných ochorení.


Mám záujem o životné poistenie

Odošlite formulár a budeme vás kontaktovať

Pozor, formulár obsahuje chyby

Ďakujeme za odoslanie formulára

x

Zdielať video cez
e-mail

Pri generovaní správy nastala chyba. Skúste znova odoslať formulár.